قیمت لوح تقدیر

قیمت لوح تقدیر و تقدیرنامه ، قیمت لوح تقدیر چوبی ، قیمت لوح تقدیر پلکسی ، قیمت لوح تقدیر فلزی ، قیمت لوح تقدیر جعبه ای ،… و قیمت ساخت لوح تقدیر و تقدیرنامه چگونه محاسبه می شود؟

 

  ♦♦ سفارش دهنده عزیز پیش از آنکه متن زیر را مطالعه کنید این نکته مهم را یادآور می شویم که،
نقشستان با سابقه ای طولانی در طراحی و ساخت لوح تقدیر و تقدیرنامه آمادگی دارد که برای هر نوع سلیقه و بودجه، تندیس با کیفیت و مناسب ارائه نماید؛

زیرا ما همواره با تمام تلاش خود رعایت اصل دقت، کیفیت و تعهد زمانی را مد نظر قرار داده تا محصولی شایسته به شما ارائه دهیم. ♦♦

موارد متعددی در قیمت لوح تقدیر و تقدیرنامه ، لوح تقدیر چوبی ، لوح تقدیر پلکسی ، لوح تقدیر فلزی ،  لوح تقدیر جعبه ای و… تاثیر گذار است. برای تعیین تعرفه و قیمت طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و تقدیرنامه موارد زیر در نظر گرفته می شود :

 

– روش ساخت، ماده اولیه، جزئیات محصول : 

روش ساخت و ماده اولیه تاثیر به‌سزایی در تعیین قیمت لوح تقدیر و تقدیر نامه دارد. همچنین به هر اندازه خلاقیت، ایده پردازی، جزئیات، ظرافت و قطعات محصول افزایش یابد، قیمت نیز بیشتر می شود.

 

– تیراژ : 

از آنجا که محصول بنا به سفارش ساخته می شود و همواره هزینه های متعدد جانبی در تولید وجود دارد، تیراژ محصول در تعیین قیمت تمام شده بسیار موثر است. به طور کلی هر چه تعداد لوح تقدیر و تقدیر نامه بیشتر باشد ، قیمت کاهش می یابد.

 

– زمان در نظر گرفته شده از ثبت سفارش تا تحویل : 

 

در صورتی که سفارش دهنده زمان کمتر از حد معمول در اختیار داشته باشد، شرکت با به‌کارگیری همه امکانات و ظرفیت های موجود، به طراحی و ساخت خارج از نوبت می پردازد و در نتیجه ممکن است قیمت لوح تقدیر و تقدیر نامه افزایش یابد.

 

در اینجا باید اضافه کنیم که تمام هزینه ها بر طبق سفارش و توافقات محاسبه خواهد شد و تمام موارد مطرح شده تقریبی می باشد.

 

و سخن آخر
در صورتی که هرگونه سوال و ابهامی در زمینه سفارش لوح تقدیر و تقدیر نامه دارید، می توانید با واحد مشاوره نقشستان تماس بگیرید.

مشاوره طراحی و ساخت:  ۵۵۲۵۵۳۶۳ (۲۱) ۹۸+