قیمت انواع هدایا

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای سازمانی و رسمی و… ، قیمت طراحی و ساخت هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای رسمی و…  چگونه محاسبه می شود؟

 

  ♦♦ سفارش دهنده عزیز پیش از آنکه متن زیر را مطالعه کنید این نکته مهم را یادآور می شویم که،
نقشستان با سابقه ای طولانی در طراحی و ساخت هدایای تبلیغاتی ، هدایای رسمی و هدایای هنری آمادگی دارد که برای هر نوع سلیقه و بودجه، تندیس با کیفیت و مناسب ارائه نماید؛

زیرا ما همواره با تمام تلاش خود رعایت اصل دقت، کیفیت و تعهد زمانی را مد نظر قرار داده تا محصولی شایسته به شما ارائه دهیم. ♦♦

 

موارد متعددی در قیمت هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای سازمانی و هدایای هنری تاثیر گذار است. برای تعیین تعرفه و قیمت طراحی و ساخت هدایا موارد زیر در نظر گرفته می شود :

 

 

– روش ساخت، ماده اولیه، جزئیات محصول :

روش ساخت و ماده اولیه تاثیر به‌سزایی در تعیین قیمت انواع هدایای تبلیغاتی ، هدایای سازمانی و رسمی و هدایای هنری دارد. همچنین به هر اندازه خلاقیت، ایده پردازی، جزئیات، ظرافت و قطعات محصول افزایش یابد، قیمت هدایا نیز بیشتر می شود.

 

– تیراژ :

از آنجا که محصول بنا به سفارش ساخته می شود و همواره هزینه های متعدد جانبی در تولید وجود دارد، تیراژ محصول در تعیین قیمت تمام شده بسیار موثر است. به طور کلی هر چه تعداد سفارش هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای رسمی و هدایای هنری بیشتر باشد ، قیمت کاهش می یابد.

 

– زمان در نظر گرفته شده از ثبت سفارش تا تحویل :

در صورتی که سفارش دهنده زمان کمتر از حد معمول در اختیار داشته باشد، شرکت با به‌کارگیری همه امکانات و ظرفیت های موجود، به طراحی و ساخت محصول خارج از نوبت می پردازد و در نتیجه ممکن است قیمت افزایش یابد.

 

در اینجا باید اضافه کنیم که تمام هزینه ها بر طبق سفارش و توافقات محاسبه خواهد شد و تمام موارد مطرح شده تقریبی می باشد.

 

و سخن آخر
در صورتی که هرگونه سوال و ابهامی در زمینه سفارش هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای رسمی و هدایای هنری دارید، می توانید با واحد مشاوره نقشستان تماس بگیرید.

مشاوره طراحی و ساخت:  ۵۵۲۵۵۳۶۳ (۲۱) ۹۸+