غرفه سازی

غرفه سازی

 

غرفه‌ سازی ایجاد فضای موقت و محدود، به عنوان جلوه بصری مجموعه شرکت‌کننده در نمایشگاه است و برای معرفی و تبلیغات، نمایش محصولات و خدمات و … به کار گرفته می‌شود.
شیوه اجرایی غرفه سازی در گذشته استفاده از جداکننده‌های ساده بود و به مرور با رواج نمایشگاه‌ها، این سازه‌ها جای خود را به غرفه‌های پیش‌ساخته دادند که دارای ویژگی‌های بهتری همچون: سرعت بیشتر ساخت، سهولت در جابجایی، امکان استفاده مجدد و … بودند.
نسل جدید غرفه‌ها، ترکیبی از شکل تکامل یافته غرفه‌ پیش‌ساخته و خودساز می‌باشد که با نام سازه‌های مدولار نمایشگاهی شناخته می‌شود و نواقص و کاستی‌های مدل‌های پیشین را برطرف نموده است.

از آنجا که برای اجرای خلاقانه یک غرفه بکارگیری و هماهنگی تمامی عناصر زیبایی بخش از جمله رنگ، نورپردازی، استفاده بهینه از فضا، سادگی، خلاقیت، تکنیک‌ها و متریال‌های متنوع و … الزامی است، حضور کارشناسان و طراحان متخصص در جهت رعایت این موارد از طراحی تا ساخت بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

مجموعه نقشستان با بهره‌مندی از گروه طراحی و ساخت حرفه‌ای غرفه، نمونه‌های خاص و به یادماندنی را خلق کرده که همواره به فراخور موضوع، ظاهری متفاوت داشته؛ گاه جلوه‌های هنر اصیل ایرانی در آن به‌کار رفته و گاه کاملا مدرن و امروزی اجرا شده است.

 

شما می‌توانید برای دیدن دیگر محصولات و تصمیم‌گیری بهتر، با کارشناسان نقشستان تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص طراحی، ساخت، قیمت، متریال، تکنیک و… انتخاب مناسبی داشته باشید.