دکور مراسم رسمی

دکور مراسم رسمی

 

■ طراحی و اجرای دکور مراسم رسمی با توجه به مکان برگزاری آن صورت می‌گیرد.
اگر مراسم در اماکنی مثل سالن‌های همایش و اجتماعات، آمفی‌تئاتر‌ها و … برگزار گردد، دکور صحنه باید به گونه‌ای تعریف شود که با در نظر گرفتن مواردی همچون: معماری، ابعاد صحنه، امکانات سالن، چیدمان صندلی‌های تماشاگران و حاضران، موقعیت و فاصله آنها نسبت به صحنه، مطابق با فضای مراسم رسمی یا نمایش (تئاتر) بوده تا هرچه بیشتر برای تمام افراد حاضر در سالن در موقعیت‌های مختلف گویا و قابل درک باشد.
در صورت برگزاری مراسم در فضاهای دیگر که معمولا برای چنین مراسمی راه‌اندازی نشده‌اند، نیاز است تا علاوه‌بر رعایت موارد ذکر شده بخش‌های دیگری از قبیل سکو، پله و… به دکور اضافه شود.
در طراحی دکور باید اصول تخصصی و دانش زیبایی‌شناسی بکار گرفته شود، بنابراین در مرحله اول، طراح باید با بهره‌گیری از این قواعد و خلاقیت خود به آفرینش طرحی ‌بپردازد که متناسب با نوع مراسم، خواسته‌ها و نیازهای سفارش‌دهنده باشد. در مرحله بعد مواد اولیه متناسب، برگزیده شده و تکنیک‌های مختلف برای اجرای طرح مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت اجرای دکور روی صحنه صورت می‌گیرد.
نقشستان به صورت متمرکز و تخصصی به طراحی و ساخت دکور مراسم رسمی می‌پردازد، البته این مجموعه نمونه‌های موفقی از دکوراسیون‌های دائم را نیز در کارنامه خود دارد.

 

شما می‌توانید برای دیدن دیگر محصولات و تصمیم‌گیری بهتر، با کارشناسان نقشستان تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص طراحی، ساخت، قیمت، متریال، تکنیک و… انتخاب مناسبی داشته باشید.