هدایای رسمی ، مدال ، نشان سینه

هدایای رسمی ، مدال ، نشان سینه

 

هدایای رسمی

■ وقتی برای قدردانی از اشخاص یا به رسم یابود هدیه‌ای در نظر گرفته می‌شود، بسته به جایگاه اشخاص، گاه نیازمند یک هدیه ای بدیع و خلاقه هستیم و گاه قالب و شیوه ارائه یک هدیه اهمیت پیدا می‌کند. به عبارت دیگر گاهی خود هدیه خاص و منحصر به فرد است و گاهی هدیه‌ای متداول همچون یک سکه طلا برگزیده می‌شود اما قالب و شیوه ارائه آن ویژه و تک است. مجموعه هنری نقشستان برای پاسخگویی به این نیاز در هر دو زمینه آثاری بدیع ارایه می‌دهد.

 

مدال

■ مدال با عناوین گوناگونی شناخته می‌شود از جمله: مدالیون (که به اشتباه مدالیوم نیز گفته می شود)، نشان، شیلد و …
مدال‌ها با توجه به نوع مراسم و شخص دریافت‌کننده، با فرم‌های متنوعی ساخته می‌شوند که از انواع رایج آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد :
– مدال گردن‌آویز که معمولا در مسابقات و رقابت های ورزشی، فرهنگی، هنری و … اهدا می‌شود.
– در جشنواره‌ها، مراسم گرامیداشت و بزرگداشت، از افراد شاخص به وسیله مدال افتخار به‌صورت آویز سینه یا نشان که غالبا با جعبه نفیس ارائه می‌شود، تجلیل می‌گردد.
مجموعه نقشستان همواره برای طراحی و اجرای این محصول هنر و خلاقیت خود را به‌کار گرفته و در نتیجه آن، نمونه‌هایی قابل‌توجه پدید آورده است.

 

بج سینه

■ بج سینه (نشان = badge) از سالیان دور مورد استفاده اقشار مختلف جامعه بوده‌است و ما آن را با عناوینی همچون نشان سینه، گل سینه، سنجاق سینه، پلاک سینه و یا در شکل جدیدتر، با نام پیکسل می‌شناسیم.
رواج استفاده از بج سینه به دلیل تنوع در کارکرد و مدل‌های آن می‌باشد. به طور مثال :
گاه کارکرد تزئینی این محصول مورد توجه قرار می‌گیرد و عموم از آن استفاده می‌کنند که سنجاق سینه و پیکسل بیشتر در این موارد به کار می‌آیند.
و گاه به‌کارگیری بج سینه، جنبه رسمی پیدا می‌کند و می‌توان آن را به عنوان علامتی برای معرفی نام تجاری یک سازمان، شرکت ، … و کارکنان آنها استفاده کرد که در مناسبات و مراسم‌های مختلف به تفکیک افراد یک مجموعه از دیگران کمک می‌کند.
با توجه به وجود مواد اولیه و تکنیک‌های متعدد برای ساخت بج سینه، مجموعه نقشستان این محصول را بر اساس ویژگی‌های موردنظر سفارش‌دهنده ارائه می‌دهد.

 

شما می‌توانید برای دیدن دیگر محصولات و تصمیم‌گیری بهتر، با کارشناسان نقشستان تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص طراحی، ساخت، قیمت، متریال، تکنیک و… انتخاب مناسبی داشته باشید.